Můj příběh...

 


Ahoj! Já jsem Simona,

společnost Žraso a vůbec celkový proces výroby vznikl vlastně absolutní náhodou. Byla jsem chovatelkou amerického buldoka, který trpěl na různé kožní problémy, které mu způsobovala strava. Hledala jsem tedy již před 5 lety alternativy výživy psů. V té době jsem narazila na výrobu BARFu a začala si jednotlivá meníčka vytvářet sama. Výsledek se dostavil prakticky hned a já jsem se do tohoto způsobu doslova zamilovala.

V té době se začal rodit můj sen, mít svou firmu, která by vyráběla to nejkvalitnější krmení. Na trhu je spousta výrobců, ale já jsem věděla, že chci ještě něco jiné.

Z toho důvodu jsem postupně vybudovala společnost, která nyní nabízí své výrobky pod obchodní značkou GRUB. Hlavní devizou a firemní politikou je odlišnost nové suroviny a hlavně absolutní čistota a kvalita vstupních surovin. Nepoužívám žádné páchnoucí zbytky, ale suroviny určené k humánnímu užití. Droby odebírám z Jatek Rosovice a ostatní maso výhradně ze společnosti Aspius. Zeleninu od soukromého distributora zeleniny a ovoce. Takto malé portfolio dodavatelů mi dovoluje absolutní  kontrolu nad kvalitou surovin.

 


Proč si vybrat můj GRUB BARF?

Garance nejvyšší kvality krmiva na trhu
Raw, čerstvá a vysokonutriční strava
Udržitelní a humánní dodavatelé
Biologicky přirozená výživa šelem

Bez nežádoucích látek a konzervantů
Aktivní vitamíny, minerály a enzymy
Radikálně odlišný a inovativní přístup
Fyziologicky prokazatelný účinekProč jsou moje produkty nejlepší?

Moje krmivo je vysokonutriční a přirozené pro vaše masožravé společníky. BARFování znamená krmení zvířete stravou, která se co nejvíce podobá tomu, co by jedlo v divoké přírodě – nejčastěji syrové maso, kosti, ale i zeleninu, ovoce a byliny. Takovýto jídelníček je plný bioaktivních látek a navrací domestikovaným šelmám zdraví a vitalitu. GRUB BARF je bez nadsázky jedno z nejkvalitnějších krmiv na světě. Prémiový český produkt dbá na absolutní čistotu a kvalitu vstupních surovin. Jako jediná v Evropě nabízím také exotické receptury ze pštrosího či klokaního masa a hmyzu. Dbám na humánní zásady dodavatelů. Spolupracuji s výživovými poradci. Vyvíjím terapeutickou výživu pro nemocné mazlíčky. Nedávám psům a kočkám nic, co bych sama nejedla!

Moje motto je: "Vymyšleno přírodou. Namícháno lidmi. Testováno šelmami."

Vaše Simona Princová