GRUB BARF, DRŮBEŽÍ S PŘÍLOHOU, 500 G

Vyvážený poměr živin pro každého psa. Drůbeží maso je ideální dietní volbou pro psy bez ohledu věk či fyzickou aktivitu.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
100 Kč
Kategorie: Produkty
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…
Doprava zdarma
DOPRAVA ZDARMA
při objednání nad 2.000 Kč
Telefonicky poradíme
TELEFONICKY PORADÍME
732 555 021
Aktivní vitamíny, minerály a enzymy
GARANCE NEJVYŠŠÍ KVALITY
Aktivní vitamíny, minerály a enzymy
Udržitelní a humánní dodavatelé
NA PLANETĚ NÁM ZÁLEŽÍ
Udržitelní a humánní dodavatelé
Naše krmivo získalo razítko v testování od testerů Testuj.cz
TESTUJ.CZ
Naše krmivo získalo razítko v testování od testerů Testuj.cz

Drůbeží maso je ideální dietní volbou pro malé i velké psy bez ohledu na jejich věk či fyzickou aktivitu. GRUB BARF Drůbeží s přílohou obsahuje svalovinu obohacenou o kosti, vnitřnosti, zeleninu, ovoce a pohanku. Vyvážený poměr živin pro každého psa.

Tvrzení, že drůbeží kosti jsou pro psa nebezpečné, je mýtus. Opak je pravdou! Přečtete si náš BLOG. Trávicí systém psů je dokonale uzpůsoben k jejich zpracování. Problém se týká pouze kostí vařených, které se štěpí na malé střepiny, se kterými si psí střeva neumí poradit. Vařené kosti však v krmivu GRUB BARF nikdy nenajdete. Používáme pouze drůbeží maso a kosti, které byly primárně určené pro humánní spotřebu – vyhýbáme se antibiotikům, konzervantům a všem dalším nežádoucím látkám. Drůbeží maso je bohaté na draslík, vápník, fosfor, železo, hořčík a vitamíny skupiny B, a společně s ovocem, zeleninou a přílohou přispívají ke správné funkci nervové soustavy.

  • Složení: drůbeží svalovina, drůbeží kost, hovězí ledvina, drůbeží játra, ledový salát, červená řepa, špenát, hruška, pohanka.
  • Analytické složky: Hrubý protein: 13,83 %, Hrubý tuk: 1,5 %, Hrubá vláknina: 2,44 %, Hrubý popel: 1,98 %, Obsah vody: 72,73 %. Metabolizovatelná energie: 3661 kJ/kg.
  • Bez přidaných chemických látek, bez lepku , bez konzervantů.
  • Suroviny na tácku jsou již pomleté a smíchané pro lepší komfort při krmení.

 

(Upozorňujeme, ohledně analytických složek, byly zasílány nové vzorky se zjištěním ještě více analytických složek a zde jsou již nové a plně aktuální údaje. Bohužel jsou v oběhu ale ještě staré etikety s původními údaji, které se liší od těchto aktuálních na e-shopu. Prosíme Vás tedy o shovívavost a trpělivost, vše se v co nejbližší době opět srovná.)