Zpět do obchodu

Registrace

O nás

simca 

Představení společnosti – Simona Princová

Společnost Žraso a vůbec celkový proces výroby vznikl vlastně absolutní náhodou. Byla jsem chovatelkou amerického buldoka, který trpěl na různé kožní problémy atd, které mu způsobovala strava. Hledala jsem tedy již před 5 lety alternativy výživy psů. V té době jsem narazila na výrobu BARFu a začala si jednotlivá meníčka vytvářet sama. Výsledek se dostavil prakticky hned a já jsem se do tohoto způsobu doslova zamilovala.

V té době se začal rodit můj sen, mít svou firmu, která by vyráběla to nejkvalitnější krmení. Na trhu je spousta výrobců, ale já jsem věděla, že chci ještě něco jiné.

Z toho důvodu jsem postupně vybudovala společnost, která nyní nabízí své výrobky pod obchodní značkou GRUB. Naší hlavní devizou a hlavní firemní politikou je odlišnost nové suroviny a hlavně absolutní čistota a kvalita vstupních surovin. Nepoužíváme žádné páchnoucí zbytky, ale suroviny určené k humánnímu užití. Droby odebíráme z Jatek Rosovice a ostatní maso výhradně ze společnosti Aspius. Zeleninu pak od soukromého distributora zeleniny a ovoce. Takto malé portfolio dodavatelů nám zajišťuje možnost kontroly kvality surovin.

 

Co je GRUB BARF?

Garance nejvyšší kvality krmiva na trhu
Raw, čerstvá a vysokonutriční strava
Udržitelní a humánní dodavatelé
Biologicky přirozená výživa šelem

Bez nežádoucích látek a konzervantů
Aktivní vitamíny, minerály a enzymy
Radikálně odlišný a inovativní přístup
Fyziologicky prokazatelný účinek

Zpět do obchodu