GRUB BARF, VÁNOČNÍ KAPR SE SALÁTEM, 220 ML

Kapří maso je nutričně hodnotné, v trávicím traktu člověka je rychle a snadno stráveno za 2–3 hodiny, protože obsahuje krátká svalová vlákna.

(POZOR, POUZE OMEZENÉ MNOŽSTVÍ)

49 Kč
Kategorie: Produkty
Hmotnost: 0.22 kg
kapr s etiketou
Novinka
Aktivní vitamíny, minerály a enzymy
GARANCE NEJVYŠŠÍ KVALITY
Aktivní vitamíny, minerály a enzymy
Doprava zdarma
DOPRAVA ZDARMA
při objednání nad 2.000 Kč
Telefonicky poradíme
TELEFONICKY PORADÍME
732 555 021
Udržitelní a humánní dodavatelé
NA PLANETĚ NÁM ZÁLEŽÍ
Udržitelní a humánní dodavatelé
Naše krmivo získalo razítko v testování od testerů Testuj.cz
TESTUJ.CZ
Naše krmivo získalo razítko v testování od testerů Testuj.cz

Hlavní výživovou složkou masa kapra jsou bílkoviny. Ve 100 g masa kapra je obsaženo 17,6 g/100 g masa plnohodnotných bílkovin, které jsou svým složením srovnatelné s masem jatečních zvířat.

Brambory obsahují spoustu vitamínů – především vitamín C a vitamíny skupiny B. Jsou také jedinečným a mimořádně bohatým zdrojem minerálů a stopových prvků jako jsou draslík, hořčík, vápník, fosfor, železo, měď, sodík, jód a další. Mrkev má jemnou chuť, snad proto je oblíbená u malých i velkých strávníků. S 25 kcal na 100 g mrkev je nízkokalorická, ale zároveň obsahuje mnoho vitaminů, minerálů a vlákniny.

Obzvláště cenné pro zdraví jsou karotenoidy, které se v těle přeměňují na vitamin A a také dodávají mrkvi její barvu. Jasně oranžová mrkev má obzvláště vysoký obsah beta-karotenu, prekurzoru vitaminu A. Karotenoidy se vyznačují rovněž antioxidačními účinky. Zejména pozdní mrkev obsahuje pektin, což je ve vodě rozpustná vláknina. Ta může bobtnat v zažívacím traktu a mj. podporovat trávení.

(Vyhrazujeme si právo na změnu typu malé sklenice bez předchozího upozornění)