GRUB BARF, RYBÍ MASO VE VLASTNÍ ŠŤÁVĚ, 440 ML, (II. JAKOST)

Zdroj omega 3 mastných kyselin, vitamínu D a minerálů.

95 Kč –37 % 59 Kč
Kategorie: Produkty
Hmotnost: 0.44 kg
rybi velka
Akce Výprodej Sleva
95 Kč –37 %
Aktivní vitamíny, minerály a enzymy
GARANCE NEJVYŠŠÍ KVALITY
Aktivní vitamíny, minerály a enzymy
Doprava zdarma
DOPRAVA ZDARMA
při objednání nad 2.000 Kč
Telefonicky poradíme
TELEFONICKY PORADÍME
732 555 021
Udržitelní a humánní dodavatelé
NA PLANETĚ NÁM ZÁLEŽÍ
Udržitelní a humánní dodavatelé
Naše krmivo získalo razítko v testování od testerů Testuj.cz
TESTUJ.CZ
Naše krmivo získalo razítko v testování od testerů Testuj.cz

Rybí maso je bohaté na plnohodnotné bílkoviny, minerální látky (fosfor, mořské obsahují jód, fluór, sodík). Červené rybí maso obsahuje více minerálních látek než bílé. Tučné maso je bohaté na vitamíny A a D, ve svalovině a vnitřnostech vitamíny A, B1, B2, B12Rybí maso je vysoce hodnotná potravina, která poskytuje organismu psa a kočky stavební materiál, energii a ochranné látky.

Složení: Rybí maso, redukovaná silná šťáva z rybích kostí, kolagen.

Analytické složky: Sodík: 0,0812 %, Vápník: 0,51 %, Fosfor: 0,39 %, Obsah vody: 84,6 %, Hrubý tuk: 0,59 %, Hrubá vláknina: 0,04 %, Hrubý protein: 10,54 %, Hrubý popel: 2,26 %

Rybu vaříme z celých kusů ryb a ne z různých separátů, tudíž se ve výrobku mohou vyskytovat kostičky. Velikost kousků rybího masa se odvíjí od druhu ryby a možností našich dodavatelů.

(Upozorňujeme, ohledně analytických složek, byly zasílány nové vzorky se zjištěním ještě více analytických složek a zde jsou již nové a plně aktuální údaje. Bohužel jsou v oběhu ale ještě staré etikety s původními údaji, které se liší od těchto aktuálních na e-shopu. Prosíme Vás tedy o shovívavost a trpělivost, vše se v co nejbližší době opět srovná.)