Drůbeží s přílohou

 
 
  • 1 z 2

Drůbeží maso je ideální dietní volbou pro malé i velké psy bez ohledu na jejich věk či fyzickou aktivitu. GRUB BARF Drůbeží s přílohou obsahuje svalovinu obohacenou o kosti, vnitřnosti, zeleninu, ovoce a pohanku. Vyvážený poměr živin pro každého psa. 

Hmotnost 250g/500g

Varianta
99 Kč 119 Kč od 99 Kč    
Kategorie Komplet
 

Tvrzení, že drůbeží kosti jsou pro psa nebezpečné, je mýtus. Opak je pravdou! Trávicí systém psů je dokonale uzpůsoben k jejich zpracování. Problém se týká pouze kostí vařených, které se štěpí na malé střepiny, se kterými si psí střeva neumí poradit. Vařené kosti však v krmivu GRUB BARF nikdy nenajdete. Používáme pouze drůbeží maso a kosti, které byly primárně určené pro humánní spotřebu – vyhýbáme se antibiotikům, konzervantům a všem dalším nežádoucím látkám. Drůbeží maso je bohaté na draslík, vápník, fosfor, železo, hořčík a vitamíny skupiny B, a společně s ovocem, zeleninou a přílohou přispívají ke správné funkci nervové soustavy. 

 

  • složení: drůbeží svalovina, drůbeží kost, hovězí ledvina, drůbeží játra, ledový salát, červená řepa, špenát, hruška, pohanka 
  • analytické složky: protein 66,5 %, tuk 20,5 %, uhlohydrát 13 %
  • bez přidaných chemických látek, bez lepku , bez konzervantů 

 

Rozvážíme po celé ČR